Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Hakkımızda

hakkimizda-side2000 yılında kurulan firmamız, perde tasarımı, perde imalatını toptan ve perakende olarak satışını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz  perde isteği ile geldiklerinde  perde uygulanacak yerin ölçüleri alınmakta ve yere uygun olarak seçilen model, desen, aksesuarlar uygulanarak yerine montajı yapılmaktadır. İşlerinizde profesyonel kadromuz bu tür ihtiyaçlarınızı karşılamak için her an hazır olarak beklemektedir.

Ürünlerimiz, ipek kumaş el tezgahlarında dokunmakta, dikişlerimiz ise el dikişidir. Ayrıca Japon perde panoları el boyaması işlerini de karşılamaktayız. Yapılan işler bir standarda bağlı olmaksızın her ev veya mekana ayrı olarak hazırlanır.

Sadece tül ve perde çeşitleri değil geniş aksesuar çeşitlerimiz ile evinizi ya da ofisinizi daha yaşanabilir bir ortam haline getirebilirsiniz. Ürünlerimiz ya da yaptığımız işler web sitemizdekilerle sınırlı olmayıp arzu ettiğiniz her zaman geniş ürün yelpazemizin yer aldığı showroom’umuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bize her konuda ulaşmak ya da tasarımlarımız hakkında bilgi almak için kullanmanız gereken email adresimiz;  [email protected]

Translate »