Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Sun-Screen

İnce file şeklinde dokunmuş % 42 oranında cam elyafına % 58 PVC kaplanarak üretilen kumaşlar yaylı veya mekanik sistemle stor perde haline getirilir, çeşitli renkli mevcuttur.
Screen kumaşlar delikli dokusuna rağmen iç mekândaki gizlilik ve ısıyı korur, dış görünüş rahatlığını sağlar. Cam elyafı ve PVC perdenin kapatıldığında ışığı filtre ederek ısı ve enerji tasarrufu sağlar. UV ışınlarını eleyerek enerji tüketimini azaltır. En önemli özelliklerinden biri de yansıma yapmamasıdır. Bu nedenle işyerlerinde bilgisayar kullanılan ortamlar için idealdir.
Ayrıca Screen delikli dokusuna rağmen içerisini göstermeme özelliğine sahip olduğundan manzaralı mekanlar için ideal bir seçenektir. Screen kumaşlarda cam elyafı dayanıklılığı arttırmakta, PVC özelliği ve apresiz oluşu temizleme kolaylığını da birlikte getirmektedir. Sudan etkilenmez, kolay kırılmaz düz bir zeminde kolaylıkla silinebilir. Screen stor perdelere motorlu, düğmeli ve uzaktan kumandalı sistemler rahatlıkla uygulanabilir; Motorun içine yerleştirildiği boruyu kendi ekseni etrafında döndürmesi ve kumaşın yukarı doğru sarılması esasına dayanan motorlu perde sistemi uzaktan kumandalı veya butonlu olarak kullanıma sunulur. Tekli veya çoklu kumandalar mevcuttur. Kullanılan kumaşın ebadı ve ağırlığı göz önüne alınarak montaj yerinin sağlam ve dayanıklı olmasına özen gösterilmelidir.

Translate »